درباره ما

امروزه تامین نیروی انسانی بعنوان متولی امر برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و رهبری، نظارت و کنترل نقش پر اهمیتی در پیشبرد اهداف متعالی هر سازمان ایفا می کند. واحد تامین نیروی انسانی یکی از واحدهای اصلی شرکت کوشا مهبد پارس آراد بوده که وظیفه گزینش و استخدام و توجیه و آموزش نیروی انسانی را بر عهده دارد. اهمیت و جایگاه منحصر به فرد نیروی انسانی در موقعیت رقابتی هر سازمان، هر صاحب نظری را بر آن می دارد که در مقوله مزیت رقابتی به تامین نیروی انسانی به عنوان با ارزش ترین سرمایه سازمانی نگاه کند.

از این رو تامین نیروی شرکت کوشا مهبد پارس آراد در راستای اهداف شرکت با بهره گیری از آخرین متدهای جذب و تامین نیرو با هدف فراهم آوردن فرصت برابر استخدام برای افراد واجد شرایط در شهر شیراز اقدام می نماید.

یکی از مهمترین دغدغه های سازمانهای دولتی و خصوصی تامین نیروی انسانی متعهد و آموزش دیده می باشد، شرکت خدماتی کوشا مهبد پارس آراد با چندین سال تجربه ارائه خدمات در زمینه تامین نیروی انسانی در مشاغل مختلف برای سازمان ها، مجتمع های مسکونی و تجاری، شرکتهای خصوصی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، این توانائی را دارد که افراد کارآمد با توانائی مناسب و آموزش دیده در زمینه های مختلف را در اختیار سازمان ها و شرکت های دولتی و غیردولتی قرار دهد.